Taylor Momsen Balkan
Registrujte se na forum i zabavite se sa nama.

Join the forum, it's quick and easy

Taylor Momsen Balkan
Registrujte se na forum i zabavite se sa nama.
Taylor Momsen Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Taylor Momsen Balkan

Forum o Taylor Momsen


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Taylor Momsen, "Not Looking To Be Miley"

3 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

Janicaaaa ^^

Janicaaaa ^^
Administrator
Administrator

Taylor Momsen ne izgleda baš kao da se dobro slaze sa Miley Cyrus. Za časopis ''FHM'' je izjavila ''Ja ne zelim da izgledam kao Miley, jeb*** Cyrus. Ja ne brinem za slavu! Ja to radim, jer volim muziku. Volim da pravim pesme, i ako ih ljudi vole, mozemo da idemo zajedno na voznju. Ne mislim nista ruzno o Miley, lično.

Međutim, ja mislim da su Disney zvakace gume najveće sra** na svetu koliko su patetične. Mislila sam da smo prošli 'suzbijanje'. Ne znam Miley lično, ali smo nas dve muzički veoma drugačije. Upoređivanje nas zbog sličnosti naših godina je veoma, veoma glupo!

Ljudi će biti iznenađeni pesmom. Mislim, to je ipak rok pesma. Ja dobijem ulogu plavuše u seriji ''Gossip Girl'' i sada svi očekuju od mene da snimim neko pop sra**, ali ja sviram u rok bendu, što nije nimalo lako za mlade ljude kao ja. Naša evidencija zivota je rok pesma. One se suprotstavljaju svemu što vam stane na put. To je smrt, ljubav, droga, seks, religija i politika.''

Pesma ''Light Me Up'' (by. Pretty Reckless) izlazi 31. avgusta.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Izvor: Gosspi Girl Central

http://tmomsenbalkan.forumsr.net

Savannah !

Savannah !
Početnik/ca
Početnik/ca

citala sam da Miley nije htjela da komentarise nista od ovoga sto je Taylor rekla,
osim samo sto je dodala da je i sama Taylor se prijavila za Hannah Montana i da je prosla sada bi ona bila na mjestu Miley, a Miley misli da je Taylor samo ljubomorna na nju.
Pomalo mislim da Taylor nije u pravu
Prije bi rekla da je Miley ljubomorna na Taylor, i da se polako pocinje furati na nju.
Nedavno je nastupila potpuno golisava pred milijunima dijece, i uz to poljubila plesacicu pred svima.
-.-'

nαтαℓια

nαтαℓια
Početnik/ca
Početnik/ca

U svakom slucaju Taylor nije morala tako da prica o njoj xP A mozda su ljubomorne jedna na drugu xDD

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu